Hlavní stranaFyziciZnáte fyziky?Hry

Novinky


Nové stránky

06. 01. 2018

Od spuštění projektu Fyzici online uběhlo již mnoho let a bylo to na něm znát, proto si zaslouží nové webové stránky. Ty přinášejí moderní a přehlednější design, nové funkce a drobné opravy. V sekci Fyzici naleznete profily všech významných fyziků na našich stránkách, seznam se bude dále rozrůstat. Prostřednictvím formuláře nám můžete poslat své tipy, jaké fyziky byste rádi na našich stránkách viděly.

Už od vzniku projektu bylo nedílnou součástí tohoto webu hádání fyziků, které se nově přesunulo do sekce Znáte fyziky?. Můžete si zde vyzkoušet, zda poznáte fyziky podle fotografií a obrázků nebo podle jejich objevů a vynálezů.

Můžete si také vyzkoušet naše fyzikální hry: pexeso a puzzle s motivem fyziků nebo kvízy, kde si můžete vyzkoušet své znalosti o fyzice a fyzicích. Seznam kvízů se bude s časem rozrůstat.

Pokud máte jakýkoliv tip nebo nápad, jak by se daly stránky vylepšit, nebo najdete jakoukoliv chybu, můžete nám o tom napsat prostřednictvím kontaktního formuláře. Doufáme, že se vám naše nové stránky líbí a že si z nich odnesete spoustu nových vědomostí!

© Kryštof Zindr - Kontakt

Tajemství úspěchu v životě není dělat, co se nám líbí, ale nalézt zalíbení v tom, co děláme.

- Thomas Edison